Крісло Halmar Lobster бежеве
- Немає в наявності
- Код: 173431327
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло Halmar Lobster бежеве
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бежевий крісло для відпочинку Lobster вражає своєю формою і м'якістю, пропонуючи користувачеві максимальний комфорт у моменти спокою і релаксації. Меблі мають металеву оболонку, закриту в елегантному шкіряному чохлі, а також пружну подушку, яка надає м'якість його сидінню і спинці. Крісло є простором, завдяки чому можна зручно відпочивати в різних позиціях. Його додаткова перевага також полягає в практичній функції обертання на 360 градусів. Переваги крісла для відпочинку Lobster. Сучасне крісло для відпочинку. Lobster поєднує інтригуючий дизайн з багатьма практичними користувацькими якостями...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 см мм |
| Глибина | 97см мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Сталь, Екошкіра |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

