Крісло Signal Meble Castello 1 Velvet Wengecynamon Bluvel 4215
- В наявності
- Код: 152146037
23 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло Signal Meble Castello 1 Velvet Wengecynamon Bluvel 4215
23 661 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло CASTELLO VELVET 1 ФІРМИ SIGNAL. Крісло CASTELLO 1 Velvet - це елегантний меблевий виріб, який був створений на основі проекту з найновішої колекції бренду Signal. Крісло чудово підходить для щоденного використання в домашніх умовах, а також в оформленні готелів чи апартаментів для оренди. Характер меблів ідеально підходить для сучасних і елегантних інтер'єрів. Каркас дивана виготовлений з дерева кольору венге і ідеально поєднується з використаною для виробництва оббивкою Bluvel 4215 в цегляному декорі. На кріслі помітне симетричне прошивання, яке надає меблю елегантності. Від широкого...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | Дуб венге, Венге |
| Цвет обивки | Жовтогарячий |
| Ширина | 92 см мм |
- Ціна: 23 661 ₴

