Підвісна шафа Geberit Selnova Square 80 501.258.00.1
- В наявності
- Код: 151784854
26 652 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Selnova Square 80 501.258.00.1
26 652 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект меблевої умивальники Geberit Selnova Square, slim, з шафкою під умивальник, двоє дверей. Комплект меблевої умивальники Geberit Selnova Square - це пропозиція для кожної сучасної ванної кімнати! Є поєднанням широкої, керамічної умивальники та практичної шафки в елегантному кольорі горіха. Поєднання цих елементів дозволить заощадити простір. Умивальник зручний у повсякденному використанні, а його поверхня - елегантна та високо гігієнічна. Шафка виготовлена з вологостійкої плити, що гарантує тривалий термін служби та міцність. Механізм тихого закриття дозволить...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65,2 см мм |
| Глибина | 50,2 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 26 652 ₴

