Підвісна шафа Geberit Smyle Square орех 500357JR1 633808
- В наявності
- Код: 151784824
31 678 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Smyle Square орех 500357JR1 633808
31 678 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Smyle Square Шафа Горіх. Підвісні шафи сьогодні є невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат. Вони не тільки функціональні, але й естетичні, що робить їх все більш популярними серед клієнтів. Обираючи підвісну шафу, варто звернути увагу на її розміри та ємність, матеріали виготовлення, конструкцію та додаткові функціональності. Прикладом такого універсального меблю є Geberit Smyle Square Шафа Горіх. Розміри та ємність. Одним з ключових аспектів при виборі підвісної шафи є відповідність до доступного простору. Geberit Smyle Square Шафа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60см мм |
| Глибина | 47 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита |
| Мoдель | Smyle Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 31 678 ₴

