Крісло Signal Meble Castello 1 Velvet бордовий Bluvel 59
- В наявності
- Код: 87350673
23 805 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло Signal Meble Castello 1 Velvet бордовий Bluvel 59
23 805 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло CASTELLO VELVET 1 ФІРМИ SIGNAL. Крісло CASTELLO 1 - це унікальне крісло з оббивкою, що нагадує стиль ретро. Зручне масивне сидіння та спинка обшиті велюровою тканиною бордового кольору. Прошиття, що знаходяться на всій оббивці, надають кріслу надзвичайної елегантності та класу. Крісло має зручні підлокітники, які під час сидіння зменшують навантаження на руки, спину та плечі. Ноги крісла виготовлені з натурального дерева кольору венге. Крісло CASTELLO VELVET 1 вирізняється неповторною формою, яка збагачує оформлення будь-якого інтер'єру, забезпечуючи нам...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78cm мм |
| Глибина | 85cm мм |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Signal |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | Венге |
| Цвет обивки | Червоний |
| Ширина | 92cm мм |
- Ціна: 23 805 ₴

