Диван Vidaxl 2-місний 137x73x82см штучний замш
- В наявності
- Код: 70863492
23 070 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван Vidaxl 2-місний 137x73x82см штучний замш
23 070 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl Диван 2-місний 137X73 82 см штучний замш. Диван на 2 особи від VidaXL. це унікальний меблевий виріб, який поєднує. сучасний дизайн. з функціональністю. Ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої вітальні, пропонуючи комфортне місце для відпочинку та зустрічей з близькими. Завдяки ретельному виконанню та використаним матеріалам, ця модель є відмінним вибором для тих, хто прагне додати. елегантності. і. зручності. до свого інтер'єру. Призначення та функціональність. Модель була створена з думкою про щоденне використання, а її універсальність робить її придатною для різних ситуацій. Цей диван є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82 см мм |
| Глибина | 73 см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Ніжки | Без ніжок |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Акація |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 137 см мм |
- Ціна: 23 070 ₴

