Вбудований холодильник Candy ECNBQL3518EV
- В наявності
- Код: 184363754
22 203 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Вбудований холодильник Candy ECNBQL3518EV
22 203 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Candy ECNBQL3518EV. Холодильник. Холодильник Candy ECNBQL3518EV. Розміщуйте свої улюблені продукти на п'яти модульних балкончиках. Овочі та фрукти варто зберігати в оптимальних умовах, щоб не втрачали своїх поживних властивостей і свіжості. Спеціальний прозорий ящик полегшує доступ до улюблених овочів і фруктів. Три місткі ящики в морозильнику дозволять не тільки вмістити набагато більше продуктів, ніж раніше, але й значно краще впорядкувати зберігану їжу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 177,2 см мм |
| Глибина | 55,5 см мм |
| Двусторонний монтаж дверей | Да |
| Додаткове обладнання | Сигналізація відкритих дверей, Лоток для льоду, Контейнер для яєць, Полиця для пляшок, LED освітлення, Ящик для овочів і фруктів |
| Використовувані технології | LED освітлення, Сигналізація відкритих дверей, No Frost, Двосторонні дверцята |
| Клас заморожування | ** |
| Клас емісії шуму | C |
| Кліматичний клас | SN, ST, T |
| Код сертифікації | 2220812 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 5 |
| Кількість термостатів | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | ECNBQL3518EV |
| Загальний об'єм | 263 л л |
| Об'єм морозильних камер (N) | 74 L л |
| Об'єм холодильних камер (N) | 194 L л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 74 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 194 л л |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 220 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 3 |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 13 |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Рівень шуму | 35 дБ дБ |
| Функції | LED освітлення, Відпустка, Сигналізація відкритих дверей, Суперохолодження |
| Колір | Білий |
| Ширина | 54 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 22 203 ₴

