Підлогова колонка Pylon Audio Opal 23 чорна 1 шт.

- В наявності
- Код: 44275694
24 263 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Opal 23 – підлогові колонки класу преміум. Pylon Opal 23 це унікальні підлогові колонки, які поєднують елегантність виконання з відмінною якістю звуку. Завдяки використанню передових технологій і ретельно підібраних компонентів, цей комплект задовольнить очікування навіть найвимогливіших меломанів. Ці колонки вирізняються не лише зовнішнім виглядом, але перш за все звучанням, яке порадує як фанатів динамічних розважальних творів, так і тонких акустичних композицій. Унікальна якість звуку колонок Pylon Opal 23. У серці колонок Opal 23 знаходяться два...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Opal 23 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Колір | Чорний |
| Ефективність | 89 dB |
| Код виробника | OPAL23 |
| Максимальна потужність | 150 W |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-смугова |
- Ціна: 24 263 ₴

