Холодильник Indesit INKS 1361 W4E1 з нижнім морозильником 185,2см білий
- В наявності
- Код: 183631782
20 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Холодильник Indesit INKS 1361 W4E1 з нижнім морозильником 185,2см білий
20 288 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Познайомтеся з холодильником INDESIT. Познайомтеся з вільностоячим холодильником. INDESIT INKS1361W4E1. –. енергоефективна модель (клас E), яка працює тихо (близько 38 дБ) і дискретно підтримує повсякденне життя вдома. Має 343 літри об'єму, компактні розміри (67 × 59,5 × 185,2 см) і практично спроектоване внутрішнє простір, яке дозволяє легко упорядковувати продукти і довше насолоджуватися їх свіжістю. Винятково тихий режим роботи. Тиша, яка сприяє домашній гармонії. Холодильник працює винятково тихо – на рівні всього близько 38 дБ, тому підходить навіть для відкритих житлових просторів і в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 185,2 см мм |
| Глибина | 67 см мм |
| Річне споживання енергії (N) | 243 кВтч |
| Додаткове обладнання | Контейнер для яєць, Контейнер для льоду |
| Використовувані технології | LED освітлення |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | C |
| Кліматичний клас | SN, ST |
| Код сертифікації | 2208516 |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість термостатів | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | INKS1361W4E1 |
| Загальний об'єм | 343 л л |
| Об'єм морозильних камер (N) | 120 л л |
| Об'єм охолоджувальних камер (N) | 223 л л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 120 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л л |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 243 |
| Примусова циркуляція повітря | Немає |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 5,5 |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 20 288 ₴

