Вбудована мікрохвильова піч Siemens iQ300 BF520LMA1
- В наявності
- Код: 173710116
23 241 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Вбудована мікрохвильова піч Siemens iQ300 BF520LMA1
23 241 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ресурси щодо безпеки та продуктів. faq-wrap { margin: auto; }. expandable__title { display: flex; justify-content: space-between; align-items: center; cursor: pointer; font-weight: 500; background-color: #f8f8f8; padding: 1em; transition: background-color 0.3s ease; font-size: 16px !important; color: #f19e04; }. naglowek_FAQ { font-size: 24px !important; color: #005691 !important; font-weight: 400 !important; text-transform: uppercase; text-align: center; }. expandable__title i:before { transform: rotate(45deg); content: ""; border-top: 2px solid #313131; border-right: 2px solid...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38,2 см мм |
| Глибина | від 30 см до 35 см мм |
| Кількість рівнів потужності | 5 рівнів |
| Мoдель | BF520LMA1 |
| Потужність гриля | Не можна застосувати Вт |
| Потужність мікрохвильовки [Вт] | 800 |
| Об'єм | 20 л мл |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Охолодження корпусу | Да |
| Функції | Розігрівання |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 59,4 см см |
- Ціна: 23 241 ₴

