Настінна колонка Bowers & Wilkins AM-1 біла
- В наявності
- Код: 49869315
26 547 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Настінна колонка Bowers & Wilkins AM-1 біла
26 547 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінні колонки AM-1. Стань на зустріч стихіям. Для тих, хто хоче перенести бездоганну якість звуку Bowers & Wilkins у місця, з якими не справляються традиційні колонки, ми підготували ідеальне рішення: архітектурний динамік AM-1. Цей надзвичайно витривалий динамік для будь-якої погоди був розроблений з урахуванням використання на вулиці - ідеальний для патіо, садів та рекреаційних басейнів - а його міцний дизайн і елегантний вигляд роблять його відмінним вибором також для внутрішніх громадських просторів. Зручність і дискретність. AM-1 був ретельно спроектований так,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bowers & Wilkins |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Високочастотний динамік | 25mm мм |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Конструкція | 2-смугова |
| Марка | Bowers & Wilkins |
| Мoдель | AM-1 |
| Низькочастотний динамік | 130mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 100 W Вт |
| Складані динаміки | Стельовий динамік |
| Колір | Білий |
| Частотний діапазон | 51-22000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
- Ціна: 26 547 ₴

