Підвісна шафа Oristo Słupek Łazienkowy 35 Montebianco 100306674
- В наявності
- Код: 125310168
25 117 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Oristo Słupek Łazienkowy 35 Montebianco 100306674
25 117 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Montebianco Шафа Висока 35см 1 Двері Білий Мат. Класично красива…. Дискретний шарм традиційної форми, вдосконаленої роками досвіду. Елегантність і грація, яких так часто нам не вистачає – це синоніми колекції меблів для ванних кімнат. MONTEBIANCO. Спроектовані з дискретною елегантністю меблі запрошують до оформлення класичної та стильової ванної кімнати. Стильної та з добрим смаком. Уважно опрацьовані пропорції та деталі нагадують про часи традиційних цінностей та естетики. Але що важливо – ця зовнішня форма поєднана з досконалістю виконання та функціональністю, якої...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 155 см мм |
| Глибина | 32 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, ДСП |
| Мoдель | Montebianco |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 25 117 ₴

