Підвісна тумба Oristo Siena C 80см білий глянець OR45C-SD2S-80-1
- В наявності
- Код: 161501896
25 800 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна тумба Oristo Siena C 80см білий глянець OR45C-SD2S-80-1
25 800 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тумба під умивальник 80 см з хромованими ручками Oristo Siena C білий глянець OR45C-SD2S-80-1. Інформація про продукт: - Комплектація: комплектація: меблеві умивальники ETNA compact 80 см. - Розміри (шир./вис./гл.): 79,6 x 50 x 38 см. - Кольори: білий глянець. - Витончена деталь в симбіозі з універсальною простотою форм є унікальною рисою колекції меблів для ванних кімнат SIENA. Версія COMPACT ідеально вписується в вузькі та нестандартні інтер'єри. Ідеально підібрана до тумби для ванної умивальник ETNA гарантує високий комфорт використання та елегантний дизайн всієї композиції в просторі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 39см мм |
| Марка | Oristo |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Oristo Siena |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 25 800 ₴

