Ліжко континентальне vidaXL з матрацом біле екошкіра 140x200см 13452-3144609
- В наявності
- Код: 148433298
24 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко континентальне vidaXL з матрацом біле екошкіра 140x200см 13452-3144609
24 435 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Використовуйте це континентальне ліжко, щоб насолоджуватися спокійним сном вночі! Воно забезпечує максимальний релакс і приємний сон. Тривалий матеріал: високоякісна штучна шкіра дуже міцна. Відрізняється стійкістю до плям, що значно полегшує очищення - достатньо протерти її вологою серветкою. Гладка поверхня надає їй розкішний вигляд і красу справжньої шкіри. Матрац з кишеньковими пружинами: кожна окрема кишенькова пружина відома дуже високою якістю, забезпечуючи при цьому високий рівень міцності та адаптивності. Може ефективно поглинати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Двоспальна |
| Матеріал | Тканина, екошкіра |
| Розмір | 140x200 см |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 203 см мм |
- Ціна: 24 435 ₴

