Прямокутний стіл Signal Gaston керамічний сірий чорний 140(180)x80см (GASTONSZC140)
- В наявності
- Код: 182828159
23 070 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Прямокутний стіл Signal Gaston керамічний сірий чорний 140(180)x80см (GASTONSZC140)
23 070 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасний розкладний стіл 140(180)x80. Чи мрієш ти про стіл, який легко підлаштується під будь-яку подію та приміщення? Тобі подобаються сучасні форми, але ти також хочеш, щоб він легко поєднувався з іншими елементами? Пропонуємо унікальну пропозицію від польської марки Signal – розкладний овальний стіл GASTON CERAMIC 140(180)x80 сірий-чорний. Ця модель є вишуканим поєднанням сучасної форми та тонкої елегантності. Контрастна палітра кольорів у поєднанні з розкішною керамікою створює меблі, які не тільки збагачують твій простір, але й ідеально підходять для змінюваних потреб та оформлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір стільниці | Сірий |
| Ширина | 140см мм |
- Ціна: 23 070 ₴

