Чоловічий годинник Vostok Europe Nh35A-225E711
- В наявності
- Код: 155411028
24 015 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Чоловічий годинник Vostok Europe Nh35A-225E711
24 015 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий Оригінальний Годинник Vostok Europe NH35A-225E711 Rocket N-1 Automatic. FAQ -Часто Задавані Питання. 1. Хто виробляє годинники Vostok Europe? Годинники Vostok Europe. це квінтесенція пристрасті та точності. Виготовлені з гордістю в серці Європи, у. литовському Вільнюсі. , кожна модель є свідченням залучення до досконалості та інновацій. Обираючи. Vostok Europe. , ви обираєте більше ніж годинник; ви стаєте частиною спільноти, яка цінує якість, довговічність та надійність. Ідеально підходять для пригод, які хочуть виділитися з натовпу та цінують продукти, які розповідають історію. 2. Vostok Europe чи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vostok-Europe |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 200м м |
| Висота корпусу | 17 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | NH35A-225E711 |
| Стиль | Спортивні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, Водонепроникний |
| Колір | Білий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 46 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 24 015 ₴

