Стільниця під умивальник ELITA мармур Calacatta 140(90+50)/49,4/2 біла матова 167437

- В наявності
- Код: 104597029
28 187 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Blat Marmur Calacatta 140(90+50)/49,4/2 Білий Мат. Столешниця з мармуру Elita Calacatta з сніжно-білим матовим покриттям, поєднання елегантності та функціональності. Стійка до подряпин і вологи, готова до монтажу накладних умивальників. Розміри. Ширина (см): 141,5. Висота (см): 2. Глибина (см): 49,4. Технічні дані. Матеріал: мармур. Покриття: Мат. Колір: Білий. Код кольору: NCS S 0500-N. Пропонуємо вам нашу унікальну ванну столешницю Elita Blat Marmur Calacatta розмірами 140(90+50) см на 49,4 см і товщиною 2 см в матовому відтінку White Matt, що є втіленням елегантності...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мармур |
| Колір | Білий |
| Тип | Стільниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 140см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 141,5 см мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 140см мм |
- Ціна: 28 187 ₴


