Чоловічий годинник Zeppelin Atlantic 84625

- В наявності
- Код: 89999331
27 058 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинник ZEPPELIN 8462-5. це найпопулярніша модель з колекції Atlantic Power Reserve Automatic. На білому циферблаті пристрою знаходиться індикатор резерву ходу, завданням якого є точне вимірювання кількості залишеної енергії. Модель ця приводиться в дію завдяки використанню японської системи з автоматичним механізмом MIYOTA 9133. Біля години 3 знаходиться зручний датник. Стрілки мають колір темного сірого. Лінійні індекси мають відтінок срібла, що робить годинник ZEPPELIN 8462-5 універсальним і водночас благородним доповненням. Коричневий ремінець, на якому тримається...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50m м |
| Висота корпусу | 14 mm мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина ремінця частина з дірками | 125 mm мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 mm мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Марка | Zeppelin |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | ZE_8462_5 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата |
| Колір | Бежевий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина | 22 mm мм |
| Ширина корпусу | 42 mm мм |
| Ширина кріплення | 22 mm мм |
- Ціна: 27 058 ₴







