Чоловічий годинник Zeppelin Atlantic 84623

- В наявності
- Код: 89999319
24 578 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинник ZEPPELIN 8462-3. це класичний аксесуар для чоловіків, який підійде як для невимушеного стилю, так і для роботи чи зустрічі. Він має синій циферблат, на якому виробник розмістив датник, що вказує день місяця, логотип та індикатор резерву ходу у формі додаткової субстроки. Циферблат покритий мінеральним склом, яке було додатково загартоване, щоб служити багато років. Круглий корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Завдяки своїм властивостям він стійкий до корозії та ефективно захищає механізм автоматичний. MIYOTA...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 13 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Марка | Zeppelin |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | 8462-3 |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Германия |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата |
| Колір | Синій |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 42 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 24 578 ₴








