Підлогова колонка Pylon Audio Opal 23 венге

- В наявності
- Код: 46793072
24 263 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Opal 23 Wenge. Підлогові колонки є ідеальним рішенням для тих, хто цінує відмінну якість звуку та естетику виконання. Висококласні колонки пропонують не лише виняткове звучання, але й елегантний вигляд, який чудово впишеться в інтер'єр. Pylon Audio Opal 23 Wenge. це пропозиція, яка задовольнить вимоги навіть найвибагливіших аудіофілів. У наведеному описі ми наблизимо вас до ключових характеристик цієї моделі, які роблять її унікальною. Високоякісні динаміки та звукові технології. Ключовим елементом кожної підлогової колонки є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-канальна |
| Максимальна потужність | 150 W |
| Марка | Pylon Audio |
| Номінальна потужність RMS | 150 W Вт |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 89 dB |
- Ціна: 24 263 ₴

