Чоловічий годинник Orient M-Force Divier RA-AC0N02Y10B

- В наявності
- Код: 111603002
31 600 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Orient M-Force Divier RA-AC0N02Y10B. Годинник. Orient M-Force Divier RA-AC0N02Y10B. це відмінне поєднання спортивного стилю та сучасних технологій. Годинники. це не лише інструменти для вимірювання часу, але й важливі аксесуари, які відображають наш стиль життя. Ця модель, створена з думкою про активних людей, поєднує в собі функціональність та естетику, що робить її ідеальним супутником як у повсякденному використанні, так і під час спортивних викликів. Типи годинників. У категорії годинників можна виділити кілька типів, які відрізняються як механізмом, так і призначенням. Годинники...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orient |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 200м м |
| Висота корпусу | 13 мм мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Марка | Orient |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | RA-AC0N02Y10B |
| Стиль | Спортивні |
| Країна виробника | Японія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Жовтогарячий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 46 мм мм |
| Ширина кріплення | 20 мм мм |
- Ціна: 31 600 ₴



