Керамічна плита Kernau KIH 6443.1-4B

- В наявності
- Код: 181999866
24 263 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
+ МЕГА ПАКА ТАБЛЕТОК FINISCH БЕЗКОШТОВНО! *5 РОКІВ ГАРАНТІЇ ПІСЛЯ БЕЗКОШТОВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ ВИРОБНИКА. ПІСЛЯ ПОКУПКИ ПАМ'ЯТАЙ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ГАРАНТІЇ НА 5 РОКІВ!!! Вбудована індукційна плита Kernau KIH6443-4B. [59см x 52см] [шир. x гл.]. Які. переваги. ти отримуєш? Система управління слайдером. Слайдер. оснащений. 10 рівнями потужності. забезпечує миттєве і точне регулювання температури. Технологія. Bridge. об'єднує два сусідні поля в одну велику зону нагріву з окремим управлінням, що полегшує приготування в жаровій каструлі або інших більших посудинах. Функція. Booster. це максимальна...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Індукційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 52 см мм |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Марка | Kernau |
| Матеріал плити | Керамічне скло |
| Мoдель | KIH 6443.1-4B |
| Потужність | 7200 W |
| Тип плити | Керамічна |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Таймер, Індикатор залишкового тепла, Автоматичне вимкнення, Бустер, Об'єднання двох зон індукційної плити |
| Функція Stop&Go | Да |
| Ширина | 59 см мм |
- Ціна: 24 263 ₴



