Блок живлення для корпусу Asus ROG Thor Platinum III 1000W (90YE00V3B0NA00)

- В наявності
- Код: 183606176
26 731 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Код E: 4711387610596. Призначення: PC. Напруга вхідна AC: 100 - 240 V. Потужність загальна: 1000 W. Конектор живлення материнської плати: 20+4 pin ATX. Тип блоку живлення (PSU): ATX. Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Platinum. З'єднання живлення Peripheral (Molex) (4-pin): 6. Потужність загальна 1000 W Напруга вхідна AC 100 - 240 V Тип PFC (корекція коефіцієнта потужності) – активна Загальна потужність (+3.3 V) 125 W Загальна потужність (+12 V) 1000 W Загальна потужність (+5 V) 125 W Загальна потужність (-12V) 3,6 W Загальна потужність (+5 Vsb) 15 W Максимальний струм виходу (+3.3V) 30 A Максимальний струм виходу (+12 V) 83,33 A Максимальний струм виходу (+5...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 6 роз'ємів |
| Висота | 86 mm мм |
| Глибина | 190 mm мм |
| Мoдель | ROG-THOR-1000P3-GAMING |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1000 W Вт |
| Сертифікат | 80 Plus |
| Стандарт | ATX |
| Ширина | 150 mm мм |
- Ціна: 26 731 ₴

