Вигнутий монітор Iiyama 34" G-Master GCB3486WQSCP-B1

- В наявності
- Код: 183256185
23 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор iiyama G-MASTER. GOLD PHOENIX CURVED. Модель: GCB3486WQSCP-B1. Діагональ: 34". Матриця: VA, матова, LED, вигнута (Curved), безрамкова з 3 сторін. Вигин екрану: 1500R. Пропорції зображення: 21:9. Роздільна здатність: 3440 x 1440 @240Hz (4.9 мегапіксель UWQHD, DisplayPort). Час реакції: 0,4ms (MPRT). Яскравість: 500 cd/m². HDR400. Технологія захисту очей: Зменшення мерехтіння (Flicker free), Фільтр синього світла. Технологія FreeSync Premium - HDMI: 3440 x 1440 @48-240Hz, DP / USB-C: 3440 x 1440 @48-240Hz. Роз'єми вхід/вихід: HDMI x2 (v.2.1 3440x1440 @240Hz), DisplayPort x1 (v.1.4, 3440...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 8 kg кг |
| Час відгуку | 0,4ms |
| Висота з підставкою | 414mm |
| Глибина з підставкою | 275mm см |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 4000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Мoдель | G-MASTER |
| Потужність динаміків | 5W |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Порти | HDMI, USB, USB-C, DisplayPort |
| Споживання енергії | 52W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Розмір пікселя | 0,232mm мм |
| Розмір екрана | 86 cm см |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | Вигнутий, LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість | 500cd/m2 |
- Ціна: 23 595 ₴

