Чоловічий годинник BISSET BSCF39 (zb099a)

- В наявності
- Код: 145135418
28 056 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Швейцарський новий чоловічий годинник Bisset BIS075 на ремінці + гравіювання. Годинник чоловічий Bisset BIS075: ➡️Механізм: автоматичний. ➡️Кількість каменів: 26. ➡️Гарантія: 2 роки. ➡️Водонепроникність: 50 м (5 бар). ➡️Колір корпусу: срібний. ➡️Матеріал корпусу: сталь. ➡️Форма корпусу: кругла. ➡️Закручена кришка: так. ➡️Прозора кришка: так. ➡️Ширина корпусу: 40 мм. ➡️Товщина корпусу: 11.0 мм. ➡️Висота корпусу з вушками: 50.0 мм. ➡️Колір циферблату: синій. ➡️Вказання часу: аналогове. ➡️Підсвічування: люмінесцентне покриття. ➡️Тип скла: мінеральне. ➡️Ремінь/Браслет: ремінь...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 14 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Марка | Bisset |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | На день народження іменини ювілей |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Аналогові |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Ширина | 24 мм мм |
| Ширина корпусу | 40 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 28 056 ₴





