Підвісна шафа Cersanit дуб 100 Crea (S801290)

- В наявності
- Код: 82304212
32 151 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа з умивальником дуб 100 Crea Cersanit (S801-290). Cersanit. Шафа: розміри: 99,4x44,7x53,3 см. колір: дуб. дві шухляди з повним висуванням. глибина 44,7 см. ширина 99,4 см. висота 53,3 см. гарантія 2 роки. матеріал: ДСП - вологостійка. фасад врізний в корпус. приховані ручки. регульований механізм для підвішування. система відкриття Soft close. Умивальник: тип; меблевий. матеріал: кераміка. форма прямокутна. глибина 46 см. ширина 101 см. отвір для змішувача центральний. з переливом. «ROCKLITE» висока якість виконання. унікальний білий cersanit white. 10 років...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Crea |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 32 151 ₴










