Телевізор LED LG 55UA75006LA 55" 4K UHD
  • В наявності
  • Код: 185478285
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні атрибути
ВиробникLG
Гарантійний термін12 міс
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Тип телевізораLED
Звук
Dolby DigitalТак
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB1
Користувальницькі характеристики
DLNAНемає
Ethernet (LAN)Да
Smart TVWebOS
Вага (без підставки)11,5кг кг
Вага з підставкою11,6 кг кг
Висота (без підставки)71,8см см
Висота з підставкою78 см
Глибина (без підставки)6,79 см см
Глибина з підставкою23см см
ДистрибуціяLG
Використовувані технологіїDolby Digital, 4K Super Upscaling
Клас енергоспоживанняG
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRG
Мoдель55AU75006LA
Потужність динаміків20 Вт
Споживання енергії84 Вт Вт
Споживання енергії в режимі очікування0,5 Вт Вт