Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMN14BW

- В наявності
- Код: 184341312
22 623 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Плити. Мікрохвильові печі. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти. на вказаній сторінці. – достатньо вибрати відповідну мову та ввести артикул шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy. Електронна адреса:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке розігрівання | Да |
| Висота | 38,2 см мм |
| Глибина | від 30 см до 35 см мм |
| Запікання | Да |
| Кількість рівнів потужності | 4 ступені |
| Мoдель | WMN14BW |
| Потужність гриля | 700W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 750 |
| Об'єм | 22 л мл |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Розморожування | Да |
| Функції | Захист від дітей |
| Колір | Білий |
| Ширина вбудовування | 59,5 см см |
- Ціна: 22 623 ₴






