Холодильник Indesit INKF 8251 S4E з нижнім морозильником 180см сріблястий

- В наявності
- Код: 187908635
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Холодильник Indesit INKF 8251 S4E Повний No Frost 180см Срібний. Без льоду і інею. Попрощайтеся з неприємним розморожуванням холодильника! Завдяки технології No Frost пристрій залишається вільним від інею і льоду, забезпечуючи оптимальні умови зберігання для продуктів. Насолоджуйтеся довшою свіжістю продуктів, економте час і енергію, а техніка подбає про решту! Уникайте зайвих витрат енергії. Забудьте про турботи, пов'язані з незакритим холодильником. Завдяки вбудованій сигналізації ви автоматично отримаєте попереджувальний сигнал, коли двері не будуть правильно закриті. Функція допомагає підтримувати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 180 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 57,6 см мм |
| Додаткове обладнання | Подсветка LED |
| Використовувані технології | Multiflow |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | SN, ST |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість термостатів | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 2 |
| Мoдель | INKF 8251 S4E INDESIT |
| Загальний об'єм | 250 л л |
| Об'єм морозильних камер (N) | 70 L л |
| Об'єм охолоджувальних камер (N) | 180 L л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 70 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 180 л л |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 3 |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 54 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 23 608 ₴





