Телевізор Blaupunkt 55QBG6000S 55" QLED
  • В наявності
  • Код: 189628789
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Телевізор QLED BLAUPUNKT 55QBG6000S 55" 4K Google TV Dolby Vision Чорний. Відкрийте для себе виняткову якість зображення та звуку з телевізором. Blaupunkt 55QBG6000S QLED 4K. Завдяки технології. Quantum LED (QLED). кольори яскраві, реалістичні та насичені, а кожна деталь видима з неймовірною точністю. Найважливіші характеристики. Екран QLED 55" / роздільна здатність 4K UHD (3840×2160). Операційна система. Google TV. з Асистентом Google. Підтримка. Dolby Vision. та. Dolby Atmos. З'єднання Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast. Порти HDMI USB оптичні аудіо. Тонка, безрамкова конструкція. Ідеальний вибір для людей, які цінують...
Основні атрибути
ВиробникBlaupunkt
Гарантійний термін12 міс
СтанНовий
Тип телевізораQled
Операційна системаGoogle TV
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB2
Користувальницькі характеристики
Smart TVGoogle TV
Клас енергоефективностіG
МаркаBlaupunkt
Мoдель55QBG6000S
Споживання енергії84 W Вт
Споживання енергії в режимі очікування0,5 W Вт
Режим HDRДа
Зв'язокWi-Fi
Стандарт VESA200x200
Технологія4K UHD
Тип матриціQLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2
Функції Smart TVКерування голосом
Частота оновлення60 Hz