Проектор Etoe Dolphin чорний

- В наявності
- Код: 180742835
25 838 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Проектор бездротовий ETOE Dolphin Google TV Full HD з 4K 8000 Lumen 1080p 500 ANSI Lumens DLP Портативний Bluetooth 5.1 WiFi 5G Dolby Audio Автофокус. ⭐ETOE Dolphin. Компактний гігант з сертифікованим Google TV та Dolby Audio! ⭐. Революційний, портативний проектор у формі банки, який поміститься у вашій долоні, але запропонує потужні кінематографічні враження до 150 дюймів. ! Лідер мобільності та якості у своєму класі. ✅. Неймовірна портативність та потужна продуктивність. : Розміри всього φ. 100x114mm. , вага лише. 0.68kg. ! Вбудований ремінь для перенесення. Справжнє кіно в рюкзаку –...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETOE |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 см мм |
| Додаткова інформація | Вбудований динамік |
| Мoдель | Dolphin |
| Оптична роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Споживання енергії | 100 W Вт |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Термін експлуатації лампи | 30000h |
| Термін служби лампи (економний режим) | 50000 |
| Технологія | DLP |
| Ширина | 21 см мм |
- Ціна: 25 838 ₴






