Диван Intesi розкладний Canif Velvet сірий 21938

- Немає в наявності
- Код: 120883691
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний диван Canif Velvet. Ідеальні меблі для відпочинку повинні бути насамперед практичними та зручними. Розкладний диван Canif - це інноваційне поєднання функцій з мінімалістичним дизайном, яке сподобається власникам невеликих квартир, а також тим, хто цінує універсальність. Диван виготовлений з оббивної піни, обтягнутої велюровою тканиною, та розміщений на металевому каркасі з високими чорними ніжками. Матеріали були обрані так, щоб вірно служити протягом багатьох років, а їх кольорова гамма дозволяє на широке застосування. Позачасове поєднання сірого з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | INTESI |
| Висота | 83 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Довжина: | 90см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Стекло |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Спальна поверхня — довжина | 191-200см |
| Спальна поверхня — ширина | 191-200см |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина | 198 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴


