Стояча тумба Oristo Etna 60см дві шухляди без ручок оливковий мат OR52-SD2S-60-17

- В наявності
- Код: 160304777
26 547 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тумба під умивальник 60 см дві шухляди без ручок Oristo Etna оливковий мат OR52-SD2S-60-17. Інформація про продукт: - Комплектація: комплектація: ручки ETNA, умивальники UNI 60 см., стільниці UNI, умивальники накладні, ніжки UNI інші тумби нижні ETNA. - Розміри (шир./вис./гл.): 59,6 x 50 x 45,5 см. - Кольори: оливковий мат – під замовлення. - Одна колекція, безмежні можливості. ETNA це колекція ванних тумб, яка найкраще виражається через персоналізацію: два варіанти ручок – довгі (40, 60, 80, 120 см) та короткі (20 см) – в різних кольорових варіантах пропонують...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Etna |
| Тип | Підлогові тумби |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 59,6см мм |
- Ціна: 26 547 ₴


