Вбудована посудомийна машина Amica DIM44C6EMONqH

- В наявності
- Код: 186536841
25 576 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи програми ЕКО (N) | 3:35 |
| Висота | 81,5 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Клас емісії шуму | B |
| Кількість програм | 6 |
| Мoдель | DIM44C6EMONqH |
| Неповне завантаження | Да |
| Відкладений старт | Да |
| Корисний об'єм | 10 комплектів |
| Споживання енергії на 100 циклів (N) | 59 кВтч |
| Тип панелі | Вбудований, Прихований |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 44 дБ дБ |
| Функції | Індикатор браку солі, Відкладений старт, Індикатор браку ополіскувача |
| Колір | Білий |
| Ширина | 44,8 см мм |
| Енергетичний клас | C |
- Ціна: 25 576 ₴



