Чоловічий годинник Atlantic Seasport Chrono 87466.42.45

- В наявності
- Код: 48778139
33 791 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Atlantic Seasport Chrono 87466.42.45. Годинник. Atlantic Seasport Chrono 87466.42.45. — це поєднання елегантності та функціональності, яке безумовно приверне увагу кожного любителя стильних аксесуарів. Як аналогова модель, пропонує класичний дизайн, який чудово вписується в різноманітні стилізації. Завдяки застосуванню механізму кварцевого, годинник забезпечує високу точність і надійність, що робить його ідеальним вибором як на кожен день, так і на спеціальні випадки. Тип годинника. Годинник. Atlantic Seasport Chrono 87466.42.45. належить до категорії. аналогових годинників, що означає, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 100м м |
| Висота корпусу | 46 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Аналогові |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Хронограф, Водонепроникний, Waveceptor |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 23 мм мм |
| Ширина корпусу | 46 мм мм |
| Ширина кріплення | 23 мм мм |
- Ціна: 33 791 ₴








