Підвісна тумба Oristo Brylant 40см двоє дверей цегляний мат OR36-SB2D-40-19-V3

- В наявності
- Код: 160304984
26 167 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стовпчик 40 см двоє дверей Oristo Brylant цегляний мат OR36-SB2D-40-19-V3. Інформація про продукт: - Комплектування: комплектування: кошик UNI, ніжки UNI. - Розміри (шир./вис./гл.): 40 x 160 x 17 см. - Чіткі краї форм, додатково підкреслені динамічними, косими акцентами, рішуча геометрія форми - це характерні риси колекції меблів для ванних кімнат BRYLANT. Тумби під умивальники BRYLANT можна комплектувати з боковими тумбами та накривати спільними умивальниками шириною 125 см. Таким чином, ми отримуємо набір з чотирьох, різних за розміром шухляд і великою поверхнею стільниці на...
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 160см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17 см мм |
| Марка | Oristo |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Brylant |
| Стан | Нове |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 26 167 ₴

