Крісло з підніжкою vidaXL Chesterfield коричневий штучний замш V281277

- В наявності
- Код: 85197711
31 245 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Крісло Chesterfield з підніжкою, коричневе, s. vidaXL. Наше крісло Chesterfield поєднує стиль і комфорт, а оббивка з штучного замшу додасть трохи розкоші до вашого інтер'єру. Крісло має дуже міцну і надійну дерев'яну раму. М'яке сидіння і спинка роблять його ідеальним місцем для відпочинку. Додатково, туфтові та пікувані деталі, а також елегантно вигнуті підлокітники надають меблю класичної краси. Для підвищення комфорту також додається підніжка. Монтаж крісла і підніжки є легким. У комплект постачання входить 1 крісло і 1 підніжка. Колір: Array. Наше крісло...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 107 см мм |
| Висота сидіння | 48 см см |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З натуральної шкіри, зі штучної шкіри |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З підніжкою |
| Колір корпусу | Природний дуб |
| Ширина | 78 см мм |
- Ціна: 31 245 ₴







