Підвісна тумба Oristo Słupek 40см двоє дверей Brylant оливковий мат OR36-SB2D-40-17-V3

- В наявності
- Код: 160329220
26 167 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стілець 40 см двоє дверей Oristo Бриліант оливковий мат OR36-SB2D-40-17-V3. Інформація про продукт: - Комплектування: комплектування: кошик UNI, ніжки UNI. - Розміри (шир./вис./гл.): 40 x 160 x 17 см. - Чіткі краї форм, додатково підкреслені динамічними, косими акцентами, рішуча геометрія форми - це характерні риси колекції меблів для ванних кімнат БРИЛІАНТ. Тумби під умивальники БРИЛІАНТ можна комплектувати з боковими тумбами та накривати спільними умивальниками шириною 125 см. Отримуємо завдяки цьому набір з чотирьох, різних за розміром шухляд і великою поверхнею стільниці на...
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Oristo |
| Висота | 160cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17cm мм |
| Матеріал | Меблева плита |
| Стан | Нове |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 26 167 ₴

