Підвісна шафа Comad BELLA CASHMERE 60см касемір/дуб artisan з стільницею 120см CDSETBCBARTISAN120CMLB

- В наявності
- Код: 179521839
27 755 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект Comad Bella Cashmere тумба 120 см під умивальник підвісна кашемір з стільницею дуб SET-BC B ARTISAN 120CM LB. Опис комплекту Комплект меблів Comad Bella Cashmere 120 см кашемір SET-BC B CASHMERE 120CM LB. 1. Comad Bella Cashmere тумба 60x46x57 см під умивальник підвісна кашемір BELLA CASHMERE 82-60-46-2S. Колекція Bella Cashmere вирізняється тонким кашеміровим кольором та фасадами з делікатним фрезеруванням, які створюють модну рамку. Цей універсальний дизайн чудово поєднується як в сучасних, так і в класичних інтер'єрах, надаючи їм особливого характеру. Різноманітність форм і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59,5cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Мoдель | Bella Cashmere |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 27 755 ₴






