Підвісна тумба Elita Split 100см антрацит мат права 3 шухляди 168162

- В наявності
- Код: 108256726
28 385 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Split. Elita Split. це сучасна. тумба під умивальник. , яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Виготовлена в кольорі. антрацит матовий. , є відмінним вибором для тих, хто прагне внести сучасний акцент у свою ванну кімнату. Завдяки продуманій конструкції, тумба не тільки підвищує естетику інтер'єру, але також забезпечує зручне зберігання ванних аксесуарів. Тип і матеріал виготовлення. Презентована модель це. тумба під умивальник. , яка чудово вписується в актуальні тренди оформлення. Її. елегантний антрацит матовий колір. та функціональні...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні тумби |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 28 385 ₴










