Підвісна шафа Elita Split 100см права White Hg Pdw 169092 291877

- В наявності
- Код: 133617231
28 385 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Шафа під умивальник Split 100 3S P Білий глянець. Елегантна шафа Elita Split, в білому глянці, з 3 ящиками з системою soft-close. Сучасні фрезеровані ручки і місткість до 240кг. Розміри. Ширина (см): 100. Висота (см): 63,5. Глибина (см): 45,8. Технічні дані. Матеріал: плита MDF. Обробка: глянець. Колір: Білий глянець. Код кольору: NCS S 0500-N. Спосіб монтажу: підвісний. Монтаж: Зібраний. Матеріал фасаду: Плита MDF лакована на високий глянець. Матеріал корпусу: Плита MDF лакована. Пропонуємо вам надзвичайно елегантну і функціональну шафу під умивальник –...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Elitakolor |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 28 385 ₴


