Підвісна тумба Comad Ovalia Cremona 2S 120см дуб з стільницею CDSETOVCBCREMONA120CM

- В наявності
- Код: 184793238
27 767 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект Тумба під умивальник з стільницею 120 см Ovalia Cremona. Комплект тумби під умивальник Ovalia Cremona поєднує елегантність і функціональність. Дві шухляди з системою тихого закриття та характерні закруглені кути вражають стилем. Декор Дуб Кремона додає тепла до інтер'єру. Розміри. Ширина (см): 120. Висота (см): 52. Глибина (см): 46. Технічні дані. Комплект складається з: Тумба під умивальник 2S 120 см Ovalia Cremona, Стільниця для ванної 120 см Ovalia Cremona. Колір корпусу: Дуб Кремона. Колір фасаду: Дуб Кремона. Колір ручки: Чорний Мат. Колір стільниці: Дуб Кремона. Матеріал...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Ovalia Cremona |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 27 767 ₴






