Підвісна шафа Elita Split 100см права Forest Green Matt Pdw 169012 291878

- В наявності
- Код: 133617233
28 397 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ШАФА SPLIT 100 3S P ЛІСОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ МАТОВИЙ PDW. ???? Шафка під умивальник Split 100 см, 3 шухляди з металевими боками, з повним висувом і системою soft-close. Верхні шухляди з асиметричним поділом – більша (60 см), розміщена праворуч. Шафка виготовлена з матеріалів високої якості, фасад і корпус з ламінованої плити, лакованої в кольорі лісовий зелений матовий. Фрезеровані ручки профільовані під кутом 45°. Шафка пристосована для з'єднання з стільницями ElitStone. ???? Важлива інформація: ??Наші меблі ми виробляємо з сировини відомих європейських компаній. ??В процесі виробництва...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 45,8см мм |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 28 397 ₴



