Колонки підставкові Dali Oberon 1 білі пара

- В наявності
- Код: 73383105
26 220 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DALI OBERON 1 set 2.0 вражає ніжним, детальним, красиво збалансованим звучанням. DALI OBERON 1 - колонка підставкова. Надзвичайно компактна, але пропонує потужне звучання. OBERON 1 - ідеальне рішення для менших приміщень або дискретних конфігурацій. Оснащена новим високочастотним динаміком 29 мм з м'яким куполом та низькочастотним динаміком з волокнистою мембраною діаметром 5 1/4 дюйма, OBERON 1 заповнює приміщення вишуканим, експресивним звуком, незалежно від того, чи знаходиться на полиці з книгами, чи змонтована на стіні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Код виробника | DALIOBERON1WH |
| Конструкція | 2-канальна |
| Марка | Dali |
| Матеріал | Дерево |
| Мoдель | Oberon 1 |
| Низькочастотний динамік | 133mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 100 W Вт |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 86 dB |
- Ціна: 26 220 ₴

