Стіл зі стільцями vidaXL 7 елементів сосна 17872

- В наявності
- Код: 100417085
39 184 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасний, простий, дерев'яний набір, до складу якого входить 1 стіл і 6 стільців, це продукт для людей, які шукають поєднання стилю та функціональності в інтер'єрі. Виготовлені з високоякісного соснового дерева, меблі дуже стабільні та міцні. Стіл і стільці легко чистити вологою ганчіркою. У комплект входить 1 стіл і 6 стільців. Колір: коричневий. Матеріал: соснове дерево. Розміри столу: 120 x 70 x 73 см (дл. x шир. x вис.). Розміри стільця: 41 x 47 x 86,5 см (шир. x гл. x вис.). Глибина сидіння: 41,5 см. Висота сидіння над землею: 44,8 см. Простий монтаж. У комплект...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 44 см см |
| Висота столу (см) | 73 |
| Висота стільця (см) | 86 |
| Глибина сидіння | 41,5см см |
| Кількість стільців | 6 |
| Матеріал | Масив дерева |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Етно, Англійський |
| Колір стільниці | Коричневий |
| Ширина сидіння | 41 см см |
| Ширина столу (см) | 70 |
- Ціна: 39 184 ₴

