Ноутбук Acer Aspire Go AG15-42P-R1JP 15,6" Ryzen5 16GB 512GB NoOS NXJ7XEX001

- Немає в наявності
- Код: 187587006
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R1JP AMD Ryzen™ 5 5625U Ноутбук 39,6 см (15.6") Full HD 16 ГБ DDR4-SDRAM 512 ГБ SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Англійський Сріблястий. Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R1JP. Тип продукту: Ноутбук, Форм-фактор: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen™ 5, Модель процесора: 5625U, Тактові частоти процесора: 2,3 ГГц. Діагональ екрану: 39,6 см (15.6"), Тип HD: Full HD, Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів. Оперативна пам'ять: 16 ГБ, Тип оперативної пам'яті: DDR4-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 ГБ, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon. Колір продукту: Сріблястий. Вага...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.78 кг |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 см мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | NXJ7XEX001 |
| Марка | Acer |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Aspire Go 15 AG15-42P-R1JP |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | 2GB |
| Об'єм жорсткого диска | 512GB GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB GB |
| Операційна система | Без системи |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2300MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

