Ноутбук Asus VivoBook 15x1504VA-BQ2626 15,6" i3 16GB 512GB NoOS 90NB13Y1M015A0

- Немає в наявності
- Код: 188250209
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2626 i3-1315U 15.6"FHD IPS-level Panel 60Hz 250n. ASUS. Час відправки (в годинах): 24. Генерація процесора: Intel Core i3-13xxx. Максимальна потужність турбо: 55 W. Продуктивність-ядро Макс. частота Турбо: 3,3 GHz. Продуктивний-ядро Макс. частота Турбо: 4,5 GHz. Базова потужність процесора: 15 W. Виробник процесора: Intel. Продуктивні ядра: 2. Ефективні ядра: 4. Тип пам'яті процесора: Smart Cache. Кількість потоків: 8. Модель процесора: i3-1315U. Кількість ядер процесора: 6. Тип процесора: Intel® Core™ i3. Максимальне тактування процесора: 4,5 GHz. Cache процесора: 10...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 90NB13Y1M015A0 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | ASUS VivoBook 15 X1504 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512GB GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB GB |
| Операційна система | Без системи |
| Порти | 1x HDMI |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴










