Ліжко vidaXL континентальне з матрацом чорне тканина 140x200см 3285139

- В наявності
- Код: 171411558
32 545 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Континентальне ліжко з матрацом, чорне, тканина 140x200 см. Використовуйте це континентальне ліжко, щоб насолоджуватися спокійним сном вночі! Воно забезпечує максимальний релакс і приємний сон. М'який і міцний матеріал: поліестрова тканина м'яка, міцна і пропускає повітря, забезпечуючи комфорт і зручність. Матрац з пружинами в кишенях: пружини, закриті в кишенях, діють незалежно одна від одної, забезпечуючи відповідну підтримку і реагуючи на тиск в кожній області. Така конструкція запобігає "скручуванню" і обмежує перенесення руху краще, ніж традиційні матраци. Кожна пружина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 см мм |
| Кількість місць | Двоспальна |
| Матеріал | Тканина, Масив дерева |
| Розмір | 140x200 см |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Оббивна |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 140см мм |
- Ціна: 32 545 ₴






