Телевізор LED LG 43NANO81A6A 43" UHD 4K
  • В наявності
  • Код: 184627633
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні атрибути
ВиробникLG
Гарантійний термін12 міс
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Тип телевізораLED
Звук
Dolby DigitalТак
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB2
Користувальницькі характеристики
DLNAНемає
Ethernet (LAN)Да
Smart TVWebOS
Вага (без підставки)8,9 кг кг
Вага з підставкою10кг кг
Висота (без підставки)56,4см см
Висота з підставкою62,9см
Глибина (без підставки)5,71см см
Глибина з підставкою24,9см см
ДистрибуціяLG
Використовувані технологіїDolby Digital, Filmmaker Mode, 4K Super Upscaling
Код сертифікації2226965
Мoдель43NANO81A6A
Потужність динаміків20 Вт
Споживання енергії54 Вт Вт
Споживання енергії в режимі очікування0,5 Вт Вт