Телевізор QNED LG 50QNED70A6A 50" 4K UHD
  • В наявності
  • Код: 187587858
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні атрибути
ВиробникLG
Гарантійний термін12 міс
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Тип телевізораQNED
Звук
Dolby DigitalТак
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB1
Користувальницькі характеристики
DLNAНемає
Ethernet (LAN)Да
Smart TVWebOS
Вага (без підставки)9,8 кг кг
Вага з підставкою9,9 кг кг
Висота (без підставки)65,4см см
Висота з підставкою71 см
Глибина (без підставки)6,79 см см
Глибина з підставкою23,5см см
ДистрибуціяLG
Використовувані технологіїFilmmaker Mode, WOW Orchestra, 4K Super Upscaling
Клас енергоефективностіF
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
Мoдель50QNED70A6A
Потужність динаміків20 Вт
Споживання енергії на 1000 год у режимі HDR (N)99 кВтч
Споживання енергії на 1000 год у режимі SDR (N)65 кВтч
Споживана потужність65 Вт
Споживана потужність у режимі очікування0,5 Вт Вт